Knjižnica Logatec

Tržaška cesta 44
1370 Logatec
tel. 01/7541 722

 

 Običajen urnik:

PON 9.00-19.00

TOR 12.00-19.00

SRE 9.00-19.00

ČET 12.00-19.00

PET 9.00-19.00

SO 8.00-13.00

 

Poletni urnik (1. julij do 31. avgust)

PON, SRE, PET

8.00-15.00

TOR, ČET

12.00-19.00

SO ZAPRTO

 

Matična štev.: 5848083
Davčna štev.: 97822825
TRR: SI56 0126 4603 0372 678
info@knjiznicalogatec.si

V. d. direktorice: Irena Makarovič Kukovič

direktor@knjiznicalogatec.si

Računovodja: Jan Mihevc
racunovodstvo@knjiznicalogatec.si

Nabava gradiva: Špela Petkovšek
nabava@knjiznicalogatec.si

Nabava neknjižnega gradiva: irena@knjiznicalogatec.si

Medknjižnična izposoja: Borut Cigale, Maja Gregorič
medknjiznicna@knjiznicalogatec.si

Podaljšava, rezervacija, naročanje gradiva: izposoja@knjiznicalogatec.si

Prireditve: Urška Orešnik

prireditve@knjiznicalogatec.si

Priprava razstav in bukvarne: Maja Gregorič

maja@knjiznicalogatec.si

Domoznanstvo: Gvido Komar in Miha Rus

gvido@knjiznicalogatec.si

miha@knjiznicalogatec.si

Obiski šol in vrtcev: Petra Rok, Tanja Slabe

vzgoja@knjiznicalogatec.si

 

Krajevna knjižnica Rovte
Rovte 100
1373 Rovte
tel. 01/7503 030

 

 Običajen urnik:

PON 15.00-19.00

 TOR 15.00-19.00

ČE  15.00-19.00

 

Poletni urnik (1. julij do 31. avgust)

TOR 9.00-12.00

ČE 15.00-19.00

Krajevna knjižnica Hotedršica
Hotedršica 64
1372 Hotedršica
tel. 01/7559 506

 

Običajen urnik: 

SRE 16.00-19.00

PET 16.00-19.00

Poletni urnik (1. julij do 31. avgust)

SRE 16.00-19.00

Krajevna knjižnica Vrh Svetih Treh Kraljev
Vrh Sv. Treh Kraljev 19
1373 Rovte

tel. 01/7501 030

 

Običajen urnik:

 TOR 12.30-14.30 

PET po dogovoru 

 

 

Poletni urnik (1. julij do 31. avgust)

Po dogovoru v torek ali četrtek, vsaj dan prej pokličite v Knjižnico Logatec (01 7541 722)

knjige lahko vrnete tudi v Knjižnico Rovte

 

Deli
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+
(Skupno 22.885 obiskov, današnjih obiskov 4)